מבצעים בכרטיסי אשראי

הטבה יחודית ללקוחות ישראכרט בתוכנית המסלולים

לקוחות ישראכרט אשר הצטרפו לתוכנית המסלולים זכאים להטבת 1+1 על כרטיסים לסרט ברכישת כרטיס רגיל בקופת רשת בתי הקולנוע של יס פלאנט בכל ימות השבוע כולל חגים וסופי שבוע. ההטבה מעניקה כרטיס אחד במחיר כרטיס רגיל בקופות הקולנוע בסך 40 ₪, כאשר למזמינים באינטרנט תינתן הטבה - הנחה בגובה 40 ₪.
בכל שבוע קלנדרי ניתן להוריד קופון אחד עד גמר המלאי, הקופונים תקפים לאותו חודש בלבד.ההטבה הינה בהתאם לזמינות הכרטיסים הפנויים לסרט ולאולם הרלבנטיים בכל רגע נתון.

להורדת קוד הטבה- לחץ כאן

לתנאי המבצע ותעריפים - לחץ כאן

כרטיס שני חינם לסרט ללקוחות אמריקן אקספרס

לקוחות אמק"ס זכאים להטבת 1+1 על כרטיסים לסרט ברכישת כרטיס רגיל בקופות בתי הקולנוע של רשת יס פלאנט בכל ימות השבוע, כולל חגים וסופי שבוע.
ההטבה מעניקה כרטיס אחד במחיר כרטיס רגיל בקופות הקולנוע בסך 40 ₪, כאשר למזמינים באינטרנט תינתן הטבה - הנחה בגובה 40 ₪. בכפוף לתקנון המבצע.  למימוש ההטבה יש להוריד את קוד ההטבה באתר אמריקן אקספרס ולהזינו בעת התשלום.

להורדת קוד הטבה- לחצו כאן

לתנאי מימוש המבצע ותעריפים- לחצו כאן

1+1 למחזיקי כרטיס Diners Club


לקוחות Diners Club זכאים להטבת 1+1 על כרטיסים לסרט ברכישת כרטיס רגיל בקופות בתי הקולנוע של רשת יס פלאנט בכל ימות השבוע, כולל חגים וסופי שבוע. בנוסף, נהנים לקוחות Diners Club מ- 10% הנחה ברכישת כרטיס למתחמי ה-VIP
בהזמנת כרטיסים באינטרנט תינתן על הכרטיס השני הנחה בסך  40 ₪. בכפוף לתקנון.
כדי לממש את ההטבה יש להוריד קוד הטבה באתר Diners Club ולהזינו בעת התשלום.

להורדת קוד הטבה- לחצו כאן

לפרטים מלאים ותעריפים הקליקו כאן

20% הנחה על כרטיסים ל-Cal IMAX באר שבע למחזיקי כרטיס Cal

 
מחזיקי כרטיס ויזה ומסטרקארד של Cal נהנים כל השנה מ- 20% הנחה על כרטיסים לאולם ה- IMAX ביס פלאנט באר שבע. המבצע בתוקף עד לתאריך 31.12.17 לסרטים המוקרנים באולם ה-Cal IMAX ביס פלאנט באר שבע בלבד. ההנחה תינתן על מחיר כרטיס בקופה, גם בעת הזמנת כרטיס באתא האינטרנט. ההטבה תינתן למשלמים בכרטיסי ויזה או מאסטרקארד של Cal בלבד. עד זוג כרטיסים אחד לשבוע קלנדרי לכל לקוח. אין כפל מבצעים ו/או הנחות. החברה רשאית לשנות/להפסיק את ההטבה בכל עת.
 
לפרטי המבצע באתר Cal
 

הטבה מיוחדת לרוכשים כרטיס קולנוע באמצעות masterpass

הטבת 1+1 על פופקורן המעניקה פופקורן קטן במתנה ברכישת פופקורן קטן במחיר מלא ובנוסף הטבת 1+1 על כרטיסי קולנוע, בהזנת קוד הטבה לרוכשים כרטיסי קולנוע באתר באמצעות masterpass

לפרטים נוספים על המבצע- הקליקו כאן