הסרטים החדשים במרץ שאסור לפספס

תאריכי יציאה של סרטים חדשים: כל מה שצריך לדעת

תקועים בציפייה מטורפת לסרטים החדשים שהולכים לצאת?

אז במיוחד בשבילכם הכנו רשימה עם שוברי הקופות הגדולים שהולכים לצאת!            כל שוברי הקופות המצופים שיסדרו לכם את הלו"ז של מרץ או לפחות את ימי חמישי. שימו לב, התאריכים יכולים להשתנות, הם אינם קבועים וכפופים לשינויים עקב לוח הזמנים המשתנה של המפיצים.

3 במרץ 2022 – באטמן
10 במרץ 2022 – אדומה אש
24 במרץ 2022 – אל תחכי לי
31 במרץ 2022 - מורביוס
והנה קצת יותר פירוט על כל סרט שתוכלו כבר עכשיו לסגור ביומן את התאריך.

1.   באטמן (Batman)  – 
בשנתו השנייה ללחימה בפשע בגות'האם, באטמן מגלה שחיתות שקשורה למשפחתו, משפחת ווין. בעודו נלחם בשחיתות, עליו לעמוד מול הרוצח סדרתי הידוע בתור הרידלר (איש החידות). עיבוד חדש מאולפני וורנר, רוברט פטינסון ("טנט") בתפקיד האביר האפל מגן העיר גות'האם והמיליונר הצעיר ברוס ווין. לצידו זואי קרביץ ("חיות הפלא הפשעים של גרינדלוולד") בתפקיד קאטוומן.

2.    אדומה אש (Turning Red)  -
אולפני דיסני-פיקסאר מציגים את  מיי (רוזלי צ'יאנג), נערה בת 13 חנונית,
אשר קרועה בין להיות בת צייתנית לאמה לבין הכאוס שהוא גיל ההתבגרות. אמה המגוננת על גבול השתלטנית, מינג (סנדרה או), תמיד נמצאת בקרבת מקום – מציאות די מתסכלת עבור נערה מתבגרת. אם מיי חשבה ששינויי גיל ההתבגרות כוללים רק שינוי תחומי עניין, מערכות יחסים חדשות ושינויים גופניים, ברגע שהיא מתרגשת קצת יותר מידי (שזה כמעט כל הזמן), היא נהפכת לפנדה אדומה ענקית!
הסרט בבימויה של הבמאית זוכת האוסקר בקטגוריית הסרט הקצר בעבור סרטה 'באו', דומי שי.

3.    אל תחכי לי - 
מבוסס על מקרה אמיתי. מתן (עומר חזן) מגיע אל שכונת פשע אלימה לאחר שאביו פשט את הרגל והפסיד את הבית שלהם. המשפחה מנסה לאסוף את שבריה אך מרוץ החיים הופך את זה למסובך . מתן מתפתה לחיי התענוגות של העבריינים בשכונה. כאשר מתן מתאהב בשכנה שלו עדן (טיילור מלכוב) הוא מבין את הטעות שלו. מהחבורה הזו אי אפשר לצאת, אין לו ברירה. 
סרט ישראלי בכיכובם של עומר חזן וטיילור מכלוב בבימויו של דני רייספלד.

4.    מורביוס (Morbius) -
אחת מדמויות מארוול המרתקות ומלאות הניגודים ביותר מגיעה אל המסך הגדול בגילומו של זוכה האוסקר ג'ארד לטו, אשר יהפוך לאנטי-גיבור האניגמטי מייקל מורביוס.
ד"ר מורביוס חולה במחלת דם מסוכנת.
נחוש בדעתו להציל אחרים הסובלים מאותו הגורל, הוא מנסה הימור נואש שנתפס תחילה כהצלחה מסחררת. אך במהרה מתגלה שייתכן מאוד שהתרופה גרועה מהמחלה עצמו.

אל תדאגו זאת רק טעימה, עוד סרטים מעולים הולכים להגיע והבלוג פוסט הזה הולך   להתעדכן מדי חודש

tנחנו ניהיה פה לעדכן אתכם! אז אל תרגישו לא בנוח ותבאו לבקר ולהתעדכן בתאריכי יציאה נוספים וסרטים מעולים שהולכים לצאת.

נתראה בקולנוע ;)